Oglądaj-Film.pl
Full HD Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Report error

Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018

Women of Mafia    

N/A 135 min AkcjaKryminałPolski

7,8
IMDB: 7,8/10 512 Głosy

, , , ,

N/A

Poland

Report error

Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018

Kliknij w player poniżej aby zobaczyć film:

Women of Mafia CDA    

Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018–  Niedawno miała miejsce premiera filmu „Botoks”,  a Patryk Vega już zaskakuje nas „Kobietami Mafii”. Film został napisany z jednym z gangsterów należących do zarządu Grupy Mokotowskiej! Według nas jest zdecydowanie najlepszym filmem reżysera! W filmie widzimy debiutującą w kinie Julię Wieniawę, Katarzynę Warnke czy klasykę polskiego kina Bogusława Lindę. Oczami kobiet oglądamy prawdziwy świat mafii! Kobiety Mafii Cały Film Online 2018 jest już dostępny w internecie na platformie showmax, tylko dzięki naszemu linku 14 dni za darmo!

 

 Kobiety Mafii Cały Film Online 2018

Bella wylatuje z policji po czym dostaję propozycję pracy dla ABW. Bohaterka podszywając się pod tancerkę klubu ze striptizem zostaje kobietą Cienia. Genialny plan rozbicia grupy zostaje zepsuty gdy do akcji przyłącza się żona gangstera -Ania (Katarzyna Warnke). Dama manipulowana jest przez szaloną nianię (Agnieszka Dygant). Kobiety Mafii korzystają z uroków życia, w filmie nie brakuje scen seksu przemocy czy wypadków.

Cały Film ma oddawać dokładny obraz działań tzw. Grupy Mokotowskiej! Mafia wymuszała haracze, mordowała czy porywała dla okupu. Policja była bezradna, a wielu gliniarzy było przekupionych łapówkami i uczestniczyli świadomie w procederze. Perspektywa tych zdarzeń zostaje ukazana oczami żon, córek czy partnerek biznesowych mafiozów.

Kobiety Mafii to naszym zdaniem najlepszy film Patryka Vegi i jesteśmy usatysfakcjonowani, że mogliśmy go obejrzeć jako jedni z pierwszych jeszcze przed premierą. Sceny są naprawdę realistyczne, a całość zachowana w klasycznym stylu, który poznaliśmy w poprzednich produkcjach. Film bawi, uczy i szokuje. Młoda Julia Wieniawa zlewa się w idealny kontrast z ikoną Bogusławem Lindą. Katarzyna Warnke śmieszy nas głupotą swojej bohaterki, blondynki Anki. Przebój kinowy 2018 oceniamy 9 na 10! Wejdź na showmax i oglądaj film online w jakości HD lub idź do kina.

 Kobiety Mafii Online

Niewątpliwie Patryk Vega nie jest głuchy na to, co mówią jego fani. Przyjmuje poniekąd krytykę, z jaką spotkała się kinowa wersja Botoksu, a której zarzucano, że nie jest to film, tylko teledysk z luźno przeplatającymi się gagami. Błąd ten został naprawiony w serialu uzupełniającym luki fabularne kinowego odpowiednika. W Kobietach mafii dostajemy w końcu spójny scenariusz. Każde wydarzenie na ekranie ma znaczenie. Każda postać ma klarownie pokazaną motywację, dzięki temu widz może zrozumieć jej postępowanie. Akcja nie jest już prowadzona chaotycznie. Nie ma pobocznych opowieści, których brak nijak by nie wpłynął na fabułę. Vedze w świetny sposób udaje się sportretować polskie społeczeństwo w swoich filmach. Możemy się zarzekać, że przecież nikt z nas tyle nie przeklina na co dzień, co bohaterowie jego filmów, albo że pokazana tam brutalność odbiega od tego, co dzieje się naprawdę. Jednak to fikcja. Wydaje mi się, że właśnie to bliskie uchwycenie realiów łączących świat mafii i policji do widzów przemawia. Dlatego tak licznie chodzą na jego filmy. Mają dosyć ugrzecznionych produkcji od Polsatu czy TVN-u, gdzie życie filmowych bohaterów jest tak oderwane od panujących realiów, że aż drażni. Osobną kwestią jest to, czy produkcje Patryka faktycznie są oparte w przeważającym stopniu na faktach czy nie. Poznałem kilku prokuratorów, którzy przyznali, że niektóre wydarzenia wydają się im znajome, ale nie chcieli zdradzić które.

Reżyser upiera się, że chciał pokazać świat polskiej mafii przez pryzmat kobiet. I faktycznie, to one wybijają się na pierwszy plan, choć męska obsada ostro walczy o swój czas na dużym ekranie. Pomimo wielu nazwisk i znajomych twarzy spoglądających na nas z plakatu, ten film tak naprawdę należy do Agnieszki Dygant i Katarzyny Warnke, które kradną show Oldze Bołądź i Aleksandrze Popławskiej. Duet wprowadza humor do całej opowieści. Dialogi pomiędzy paniami zostały napisane z pomysłem i dowcipem. Trochę jakbym oglądał ludzką wersję kreskówki Pinki i Mózg. Zwłaszcza Warnke wypada świetnie w roli tępej blondyny, która w życiu nie potrafi nić oprócz wydawania pieniędzy na drogie markowe ubrania w warszawskich butikach. Dygant za to jest kobietą, która przez życie została przyciśnięta do muru i musi kombinować. W czym zresztą szybko się odnajduje, pokazując, że potrafi być równie bezwzględna jak faceci, a niekiedy nawet bardziej. Bardzo fajnie prezentuje się Aleksandra Popławska, która po świetnym występie w serialu Wataha znów może pokazać swoje drapieżne oblicze. Zwłaszcza w drugiej połowie filmu. Najsłabiej z całej czwórki prezentuje się Olga Bołądź i to nie dlatego, że źle gra, tylko dlatego, że Patryk obsadził ją w podobnej roli co w Służbach specjalnych czy Botoksie. To kobieta, która skrupulatnie dąży do celu i zawsze go realizuje. Nieważne, jakim kosztem. Twarda babka, która nikogo się nie boi.]

 Kobiety Mafii CDA

Patryka Vegi można nie lubić – nie trzeba specjalnie długo szukać pretekstu. Nie można mu jednak odmówić, że potrafi wiarygodnie przedstawić spektakl, który rozgrywa się między bohaterami mafijnego i policyjnego świata. Warszawscy prokuratorzy, z którymi rozmawiałem, zdumieni byli, jak blisko prawdziwego języka, sposobu zachowania oraz z jak wieloma detalami odtwarza prawdziwe wydarzenia i postaci.
Do tej pory jego filmy traktowano jako zlepek anegdot, z których reżyser układał mniej lub bardziej prawdopodobne historie. W przypadku „Botoksu” zakończyło się to niemal linczem ze strony środowisk medycznych, które zarzucały mu przekolorowanie i uleganie legendom. Jednak jego opowieści mafijne tak surowo oceniane już nie są. Poruszanie się po ścieżce kontaktu z rzeczywistością skończyło się, jak opowiada reżyser, pogróżkami ze strony mafiozo. Patryk Vega żyje, a nawiązana w ten sposób znajomość zaprocentowała fabułą „Kobiet mafii”.

Film „Kobiety mafii” nie jest opowieścią o tylko i wyłącznie tytułowych postaciach, ale bez wątpienia na pierwszy plan wysuwają się żeńskie kreacje. Show kradnie Katarzyna Warnke, która ekspresyjnie, ale bez przekroczenia granicy, za którą jej kreacja byłaby karykaturalna, odgrywa rolę zagubionej w utraconym bogactwie, zepsutej żony gangstera. Do odważnych, pulsujących emocjami ról przyzwyczaiły już nas Olga Bołądź, Agnieszka Dygant oraz Aleksandra Popławska. Rozpuszczonego i zagubionego bachora, córeczkę szefa gangu (jak zwykle dobry Bogusław Linda) gra przekonująco Julia Wieniawa-Narkiewicz.

Najbardziej zapadającą w pamięć kreację ma na swoim koncie Janusz Chabior – jakby stworzony do dwuznacznej moralnie roli oficera ABW. Przy okazji warto odnotować, że łysina i lizak to ładne nawiązanie do klasyki opowieści sensacyjnych.

 Kobiety Mafii Ogladaj

Obecność Dygant, Bołądź, Popławskiej, ale także Lindy, Oświęcińskiego, Fabijańskiego i Stramowskiego tworzy dobrze znany klimat – swego rodzaju ekosystem Vegi, w którym miłośnik reżysera na pewno dobrze się odnajdzie. Podobnie jest z innymi rozpoznawalnymi elementami– począwszy od zdjęć z dronów, do charakterystycznego sposobu pokazywania spotkań i dialogów. No i jak zwykle reżyser ma świetną rękę do epizodów, w których sprawdzają się zarówno raper Sobota, piosenkarka Kasia Cerekwicka, jak i telewizyjny showman Filip Chajzer.

W przeciwieństwie do poprzednich filmów po raz pierwszy Vega pozostawia widza z tak jednoznacznie gorzką wymową obrazu. Choć przez dłuższy czas na początku odczuwamy nawet sympatię do niektórych bohaterów, ciężko tu ostatecznie znaleźć jakikolwiek wzorzec godzien naśladowania. Mafijne i policyjno-mafijne porachunki niszczą wszystkich, nawet tych, którzy chcą być jednoznacznie po stronie prawa. Pokusy czynią zbrodniarza, a tam gdzie brudny pieniądz jest do podniesienia, znajdzie się ten, który go podniesie.

 Kobiety Mafii Cały Film

Uprzedzić jednak należy, że wszystko to rozgrywa się wewnątrz wymyślonego przez Vegę świata z wszystkimi tego konsekwencjami. Fabuła ma być zrozumiała dla każdego, motywy podejmowanych decyzji jasne (nawet jeśli stoi za tym prymitywna chęć zaspokojenia zwierzęcych instynktów). Żarty są mocno rubaszne, język pełen wulgaryzmów, a obecność krwi jest tak naturalna, że sceny kręcone w basenie Morza Śródziemnego (do czasu) niepokoją wręcz swym ciepłem i rajskim klimatem.

Stare powiedzenie – haters gonna hate, likers gonna like i tu się spełni. Jednak ciężko nie oddać Vedze, że udało mu się pokazać kawałek świata, o którego istnieniu wiedzieć chcemy, mimo że się go boimy. Przesunięcie ciężaru opowieści na kobiety już owocuje grubymi żartami (jaki kraj, takie Time’s Up), ale z drugiej strony pokazuje, jak wyglądają relacje damsko-męskie, w których do płci pięknej nikt nie ma szacunku, a spryt, przebiegłość i seks są jedynym orężem kobiet, które chcą o coś walczyć. Gdzieś na końcu Vega zauważa istnienie miłości – zarówno matczynej, jak i partnerskiej. O tym, że jest ona podana w jego wersji, uprzedzę po raz ostatni.

Koniec końców pochwalić należy reżysera za opowieść, która ma wreszcie spójny logicznie scenariusz, która wciąga i trzyma w napięciu mimo czasu trwania (2 godziny 18 minut!). I która – czy się to komuś podoba, czy nie – bardzo dobrze pokazuje duży wycinek polskiej rzeczywistości.

 

Women of Mafia ONLINE    
Women of Mafia Cały Film    
Women of Mafia Full HD    
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Kobiety Mafii Oglądaj Online 2018
Linki nie są dostępne
Brak dostępnych plików do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 komentarzy

 1. Czajka napisał(a):

  Zajebisty film tyle w temacie

 2. Kotlarski napisał(a):

  wszystko ok, ale ta końcówka?

 3. Madej napisał(a):

  Po prostu porażka…

 4. Sieroń napisał(a):

  powiem że całkiem niezły

 5. Hetman napisał(a):

  końcówka nie do zaakceptowania

 6. Sznajder napisał(a):

  Nuta z konca?

 7. Lemańczyk napisał(a):

  Ja jebe co za zakonczenie 🙁

 8. Dunaj napisał(a):

  całkiem zaskakujący film

 9. Szyszkowski napisał(a):

  Zajekurwabisty film

 10. Sieracki napisał(a):

  widywało się lepsze filmy

 11. Strzelec napisał(a):

  kozak produkcja

Podobne Filmy

ADMINISTRACJA CAŁY-FILM.PL Baza filmów online
Wyślij