Oglądaj-Film.pl

Report error

Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016

Kliknij w player poniżej aby zobaczyć film:

Oglądaj Rekiny wojny online oraz wiele innych

Oglądaj film Rekiny Wojny Online oraz inne filmy tylko na platformie „Oglądaj-Film.pl” Niezwykła historia dwóch handlarzy bronią która wstrząsnęła światem. Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza (Teller) i Efraima Diveroli (Hill), mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod „ciemnej gwiazdy”, którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

Oglądaj Rekiny wojny Cały Film Online HD

Kac Vegas na ogarniętych wojną piaskach pustyni, czyli historia dwóch jarających młodzieńców, którzy postanowili zarobić obrzydliwe pieniądze na przemyśle wojennym Stanów Zjednoczonych. Cóż mogło pójść nie tak…

Plakatowe zestawienie sloganu: historia oparta na faktach z informacją: film reżysera trylogii Kac Vegas nie brzmi obiecująco. Przecież już od samego początku powinniśmy się spodziewać, że film będzie raczej skłaniał się w stronę tej bardziej humorystycznej wersji wojny i tematu handlu bronią. I tutaj trochę kłuje to w oczy. Pytanie, czy można mówić w sposób żartobliwy o śmiertelnie poważnych sprawach, tak by jednocześnie nikogo nie urazić? Otóż tak, jednak nie jest to łatwe, na szczęście Todd Phillips miał plan i widać, że potrafił go konsekwentnie zrealizować. Nawet, jeśli zdarzyło się mu potknięcie czy dwa, podczas seansu łatwo mu to wybaczyć.

Rekiny wojny zgrabnie balansują pomiędzy powagą Pana życia i śmierci a szaleństwem filmów z serii Kac Vegas. W pewnym momencie całość ociera się nawet niebezpiecznie o Wilka z Wall Street, jednak Phillips szybko powraca do raz obranej przez siebie ścieżki. Rekiny wojny online. Możliwe, że zmusił go do tego uciekający czas. Film trwa blisko dwie godziny i okazuje się, że to zdecydowanie za mało. Jednak mimo wszystko reżyser oferuje nam dobrze zarysowanych bohaterów z ich odmiennymi poglądami i priorytetami, a także tym, co ich łączy – handlem bronią. Przemieszczając się pomiędzy poszczególnymi scenami obserwujemy jak żongluje emocjami, powoli odkrywając przed nami karty.

rekiny wojny online

Gdzie zobaczę Rekiny Wojny CDA

Akcję obserwujemy z perspektywy Davida Packouza (Miles Teller) młodego wykwalifikowanego masażysty, który chcąc odmienić swoje życie postanawia handlować wysokiej jakości pościelą. Szybko okazje się, że to strzał w stopę, a w dodatku jego partnerka Iz (Ana de Armas) oznajmia mu, że jest w ciąży. Życiowe zakręty stawiają na jego drodze Efraima Diveroli (Jonah Hill), przyjaciela z dzieciństwa, który widząc kolegę w potrzebie postanawia mu pomóc i zaoferować posadę w swojej nowo powstałej firmie handlującej bronią. I tak oto wyruszamy wraz z głównymi bohaterami w podróż po wojskowych przetargach, zamówieniach z Pentagonu i amerykańskich wojnach w Iraku czy Afganistanie. Wszystko z przymrużeniem oka.

Tematyka, która raczej do łatwych nie należy – handlarze ludzkim życiem – zyskuje na lekkim, wręcz nieco żartobliwym sposobie, w jaki reżyser zdecydował się pokazać wojnę i cały proces handlu bronią. Wielokrotnie podczas seansu sala wybuchała śmiechem. Duża w tym zasługa Jonah Hilla, który w swojej roli sprawdził się znakomicie, jego specyficzny śmiech po prostu rozbraja i co ważne na długo zapada w pamięci. Warto tutaj nadmienić, że wraz z Tellerem stworzyli znakomity ekranowy duet, który aktorsko uzupełnia się niemal w każdym calu. Momentami można wręcz odnieść wrażenie, jak gdyby oni wcale nie grali, a opowiadali historię swojego życia – takie stare dobre małżeństwo – idealny zestaw do ziomalskiej komedii o jarających zioło kumplach.

Rekiny Wojny Online Oglądaj

Rekiny maja jednak i swoje problemy. Największym są rodzinno-miłosne sceny, dramat wylewający się z ekranu. Kłóci się to z komediową konwencją, którą założył sobie Phillips. Pomiędzy jednymi salwami śmiechu a drugimi zapada niezręczna cisza, podczas której postaci roztrząsają swoje egzystencjalne problemy. Rekiny wojny online. Kolejna sprawa to krytyka polityczna pokazana z przymrużeniem oka. Nie czuć tutaj powagi problemów, które przecież drążyły od środka nie tylko Pentagon ale i całą politykę zbrojeniową Stanów Zjednoczonych.

Rekiny wojny CDA

Ostatecznie jednak film oglądało się przyjemnie. Jak już wspomniałem widać, że Phillips miał plan i co najważniejsze udało mu się go zrealizować, w wyniku czego otrzymaliśmy sprawnie opowiedzianą historię ze znakomitym aktorskim duetem. Mieszanka strawna, zabawna, jednak wciąż momentami zbyt moralizatorska. Śliczna Iz z czasem staje się elementem, który nie pasuje do całości, tam gdzie można by popuścić hamulce i oddać się całkowitemu szaleństwu, problemy miłosne i rodzinne skutecznie sprowadzają całość na ten właściwy, zaledwie poprawny tor. Można rzec, że w tym przypadku historię napisało samo życie i tego powinniśmy się trzymać.

Obsada

Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Rekiny Wojny Online Oglądaj CDA 2016
Linki nie są dostępne
Brak dostępnych plików do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 komentarzy

 1. Kulik napisał(a):

  trochę nudny, ale przekaz bardzo intrygujący

 2. Szponar napisał(a):

  aktorzy pokazali klasę

 3. Karolak napisał(a):

  Polecam każdemu ten film, poezja

 4. Szydełko napisał(a):

  aktorzy pokazali klasę

 5. Gleń napisał(a):

  jak ktoś lubi rozkminiać to polecam

 6. Piwowarczyk napisał(a):

  aktorzy pokazali klasę

 7. Orczykowski napisał(a):

  Zajekurwabisty film

 8. Trojan napisał(a):

  OJ DOBRY FILM POLECAM

 9. Chodakowski napisał(a):

  kozak produkcja

 10. Pacyna napisał(a):

  Wow bardzo się zaskoczyłem

 11. Byrski napisał(a):

  Nawet dobry film, ale dupy nie urywa. Nie wiem czym wy dziecziaczki sie podniecacie

 12. Studnicki napisał(a):

  bardzo przyzwoity film

 13. Kawka napisał(a):

  Jak zrobiłeś, że Ci tego filmu jeszcze nie zdjęli? Dzięki za upload

 14. Lorek napisał(a):

  cóż mogę powiedzieć, chętnie zrecenzowałbym film ale nie chcę spojlować

 15. Michałowski napisał(a):

  ide spac dobry na sen ;p

 16. Paliński napisał(a):

  Zupa najlepszy :)

 17. Wawro napisał(a):

  Slodka Blondi :* <3

 18. Figiel napisał(a):

  Kocham tą stronke, dzieki

 19. Gdaniec napisał(a):

  daje dużo do myślenia

Podobne Filmy

ADMINISTRACJA CAŁY-FILM.PL Baza filmów online
Wyślij